info@xdomowo.pl

Wspaniały pomocnik do każdej kuchni - ultracienke sitko Better Strainer

Uwierzycie, że odcedzanie gotowanych w wodzie składników może być bardzo proste? Poważnie! Zaopatrzcie się w praktyczne sitko Better Strainer, a odcedzanie już na zawsze będzie łatwe i przyjemne. Sitko Better Strainer idealnie sprawdza się na garnkach, patelniach, a korzystać z niego może dosłownie każdy. Dzięki niemu do ostatniej kropli pozbędziecie się niepożądanej wody w naczyniu.

Wspaniały pomocnik do każdej kuchni - ultracienke sitko Better Strainer
Cena:

16,75 ZŁ 42,20 ZŁ

Oszczędzisz 60% z ceny

16,75 ZŁ 42,20 ZŁ

niedostępne

Pilnowanie dostępności

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić ten praktyczny gadżet do gotowania. Jeśli lubicie gotować i robicie to często z całą pewnością będziecie zadowoleni z tego praktycznego produktu. Dzięki niemu zaoszczędzicie czas i skupicie się na istotnych rzeczach przy gotowaniu. I tutaj rodzi się pytanie w czym to sitko jest lepsze od innych, dlaczego dzięki niemu można tyle zyskać? Jeśli czasem gotujecie makaron to z pewnością zdarzyło się wam, że przy odcedzaniu połowa makaronu wylądowała w zlewie. A co za tym idzie czekała was żmudna i niepotrzebna praca wyciągania makaronu ze zlewu. Po prostu po co się martwić i zajmować rzeczami, które mogłyby nie mieć miejsca? Idealnym rozwiązaniem jest sitko Better Strainer. Ten doskonały pomocnik do kuchni gwarantuje, że przy każdym cedzeniu z naczynia pozbędziecie się wody, oleju, czy innego płynu, a produkt zostanie jak najbardziej nienaruszony w naczyniu. Ponadto do używania tego sitka nie musicie już korzystać z garnka, pokrywki i ścierki, czy durszlaka. Jedyne co musicie zrobić, to umieścić sitko na krawędzi garnka, czy patelni pociągnąć pierścień na końcu paska silikonowego i dołączyć go do przeciwległych krawędziach garnka lub patelni. Sitko się bardzo łatwo aplikuje i używa. I to wszystko. Teraz z niezwykłą łatwością można opróżnić niemalże każde naczynie z nadmiaru niepożądanego płynu. Better Strainer nadaje się również do odcedzania ugotowanych warzyw, owoców itp. Lepsze Better Strainer dzięki opatentowanej konstrukcji nadaje się na niemalże każde naczynie w różnym rozmiarze.

Oczywiście, powłoka non-stick jest bezpieczna i można ją używać przy przygotowywaniu każdego posiłku. Co więcej po użyciu nie musisz sitka myć ręcznie, ale możesz go myć w zmywarce. A ponieważ ma kompaktowy kształt jego przechowywanie jest bardzo łatwe, bo nie zajmuje dużo miejsca w kuchennej szafce, czy szufladzie. Sitko jest wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Możecie wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych – czarny, albo czerwony

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji

Menu

Zadzwoń +48 22 295 36 44

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.