NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Wspaniały pomocnik do każdej kuchni - ultracienke sitko Better Strainer

Uwierzycie, że odcedzanie gotowanych w wodzie składników może być bardzo proste? Poważnie! Zaopatrzcie się w praktyczne sitko Better Strainer, a odcedzanie już na zawsze będzie łatwe i przyjemne. Sitko Better Strainer idealnie sprawdza się na garnkach, patelniach, a korzystać z niego może dosłownie każdy. Dzięki niemu do ostatniej kropli pozbędziecie się niepożądanej wody w naczyniu.

Wspaniały pomocnik do każdej kuchni - ultracienke sitko Better Strainer
Cena:

14,60 zł

Oszczędzisz 67% z ceny

14,60 zł
niedostępne
Pilnowanie dostępności

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić ten praktyczny gadżet do gotowania. Jeśli lubicie gotować i robicie to często z całą pewnością będziecie zadowoleni z tego praktycznego produktu. Dzięki niemu zaoszczędzicie czas i skupicie się na istotnych rzeczach przy gotowaniu. I tutaj rodzi się pytanie w czym to sitko jest lepsze od innych, dlaczego dzięki niemu można tyle zyskać? Jeśli czasem gotujecie makaron to z pewnością zdarzyło się wam, że przy odcedzaniu połowa makaronu wylądowała w zlewie. A co za tym idzie czekała was żmudna i niepotrzebna praca wyciągania makaronu ze zlewu. Po prostu po co się martwić i zajmować rzeczami, które mogłyby nie mieć miejsca? Idealnym rozwiązaniem jest sitko Better Strainer. Ten doskonały pomocnik do kuchni gwarantuje, że przy każdym cedzeniu z naczynia pozbędziecie się wody, oleju, czy innego płynu, a produkt zostanie jak najbardziej nienaruszony w naczyniu. Ponadto do używania tego sitka nie musicie już korzystać z garnka, pokrywki i ścierki, czy durszlaka. Jedyne co musicie zrobić, to umieścić sitko na krawędzi garnka, czy patelni pociągnąć pierścień na końcu paska silikonowego i dołączyć go do przeciwległych krawędziach garnka lub patelni. Sitko się bardzo łatwo aplikuje i używa. I to wszystko. Teraz z niezwykłą łatwością można opróżnić niemalże każde naczynie z nadmiaru niepożądanego płynu. Better Strainer nadaje się również do odcedzania ugotowanych warzyw, owoców itp. Lepsze Better Strainer dzięki opatentowanej konstrukcji nadaje się na niemalże każde naczynie w różnym rozmiarze.

Oczywiście, powłoka non-stick jest bezpieczna i można ją używać przy przygotowywaniu każdego posiłku. Co więcej po użyciu nie musisz sitka myć ręcznie, ale możesz go myć w zmywarce. A ponieważ ma kompaktowy kształt jego przechowywanie jest bardzo łatwe, bo nie zajmuje dużo miejsca w kuchennej szafce, czy szufladzie. Sitko jest wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Możecie wybrać jeden z dwóch wariantów kolorystycznych – czarny, albo czerwony

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.