NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Ułatwcie sobie pracę w kuchni z krajalnicą Slap Chop

Lubicie gotować, ale nie podoba się Wam nieustanne krojenie produktów potrzebnych do przygotowania posiłku? Wasze dania są pyszne, ale ich przygotowanie zajmuje sporo czasu?

Ułatwcie sobie pracę w kuchni z krajalnicą Slap Chop
Cena:

14,45 zł

Oszczędzisz 54% z ceny

14,45 zł
niedostępne
Pilnowanie dostępności

Nienawidzicie krojenia cebuli i łzawienia oczu, które jest nieodzownym elementem tej czynności? Zaoszczędzicie swój cenny czas i ułatwcie sobie pracę w kuchni z wyjątkową krajalnicą Slap Chop, która sieka i kroi szybko, łatwo i bezpiecznie. Z tym nowoczesnym i jednocześnie prostym pomocnikiem bez problemu pokroicie, czy posiekacie różne rodzaje owoców i warzyw, serów, salami, jajek, orzechów, grzybów itp. Wszystkie produkty pokroicie łatwo i szybko.

Będziecie zaskoczeni w łatwości użycia krajalnicy do owoców i warzyw Slap Chop, gdzie do używania nie jest potrzebna ani większa siła ani większe umiejętności zręcznościowe. Wystarczy kilkakrotnie nacisnąć w odpowiednim miejscu i to wszystko. Dodatkowo krajalnica jest bardzo bezpieczna w stosowaniu, bo Wasze palce nigdy nie będą w bezpośredniej bliskości ostrzy. Co jest również ważne, jej czyszczenie nie zabiera dużo czasu, bo wystarczy po prostu ją opłukać pod bieżącą wodą. Dzięki małym rozmiarom zawsze będzie pod ręką.

Jeśli chcecie mieć warzywa, czy owoce pokrojone w grube kostki wystarczy tylko raz nacisnąć. Ale, jeśli chcecie pokroić je na drobno albo posiekać wystarczy nacisnąć kilka razy. Przy każdym nacisku ostrze się automatycznie obraca, dzięki czemu w przeciągu chwili będziecie mieli produkt pokrojony na małe kawałki. Działa tutaj proste równanie – im więcej razy naciśniecie tym uzyskacie mniejsze kawałki. I nie obawiajcie się do tego nie potrzeba żadnej większej siły. Bez problemu krajalnicę mogą obsługiwać dzieci. Jej obsługa jest bardzo prosta i wygodna co więcej pozwala utrzymać porządek w miejscu przygotowywania posiłku.

Z krajalnicą Slap Chop zaoszczędzicie przy gotowaniu dużo czasu i pracy. Jest prosta, praktyczna i nie potrzebuje zasilania. Jest idealnym pomocnikiem przy krojeniu warzyw takich jak cebula, czosnek, marchew, ogórek, papryka, czy owoców na przykład jabłka, gruszki, ananasa, banana itp. Idealnie nadaje się do krojenia składników np. na gulasz, sałatkę, jak i do deseru, gdzie są potrzebne posiekane orzechy. W każdym z tych przypadków krajalnica Slap Chop ułatwi Wam pracę. Wystarczy umieścić produkt na twardej powierzchni postawić nad nią krajalnicę nacisnąć dłonią górną część i gotowe!

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.