NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Ugotujcie ziemniaki w kilka minut

Często gotujecie ziemniaki i generalnie chcielibyście żeby to trwało znacznie krócej? Niestety gotowanie ziemniaków w klasycznym garnku trwa około 20 minut. A co powiecie na to, żeby ziemniaki ugotować dosłownie w parę minut? Przedstawiamy wam tego nowoczesnego pomocnika w kuchni – Potato Express. Ziemniaki w tym specjalnym woreczku doskonale ugotujecie w przeciągu kilku minut.

Ugotujcie ziemniaki w kilka minut
Cena:

11,65 zł

Oszczędzisz 74% z ceny

11,65 zł
niedostępne
Pilnowanie dostępności

Po prostu włóżcie ziemniaki do woreczka i ogrzejcie go w kuchence mikrofalowej. W woreczku powstanie para, dzięki której ziemniaki ugotują się równomiernie do miękka. Do woreczka wejdą aż 4 wielkie ziemniaki. Woreczek może by być wielokrotnie wykorzystywany i można go prać w pralce. Oprócz superszybkiego gotowania ziemniaków woreczek jest idealny do gotowania kukurydzy, marchwi i innych warzyw. Inne zastosowanie woreczka to opiekanie w nim chleba, czy tortilli. Ponadto gotowanie w tym cudownym woreczku jest oparte na zasadzie parowania, co jest bardzo zdrowe. Tajemnica tego procesu tkwi w unikalnej strukturze izolacji utworzonej z bawełny i poliestru. Ten produkt jest idealny do użycia w pośpiechu.

Jest to świetny produkt dla wszystkich, którzy uwielbiają ziemniaki i inne gotowane warzywa, czy chrupiące pieczywo, ale nie lubią na nie czekać. Potato Express jest najszybszym i najprostszym sposobem na perfekcyjne ugotowanie ziemniaków w kuchence mikrofalowej. Z tym magicznym woreczkiem gotowanie ziemniaków stanie się zabawą! Zaoszczędźcie czas gotowania ziemniaków, czy innych warzyw z tym specjalnym woreczkiem, który należy tylko umieścić w kuchence mikrofalowej.

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.