info@xdomowo.pl

Ugotujcie ziemniaki w kilka minut

Często gotujecie ziemniaki i generalnie chcielibyście żeby to trwało znacznie krócej? Niestety gotowanie ziemniaków w klasycznym garnku trwa około 20 minut. A co powiecie na to, żeby ziemniaki ugotować dosłownie w parę minut? Przedstawiamy wam tego nowoczesnego pomocnika w kuchni – Potato Express. Ziemniaki w tym specjalnym woreczku doskonale ugotujecie w przeciągu kilku minut.

Ugotujcie ziemniaki w kilka minut
Cena:

13,40 ZŁ 42,20 ZŁ

Oszczędzisz 68% z ceny

13,40 ZŁ 42,20 ZŁ

niedostępne

Pilnowanie dostępności

Po prostu włóżcie ziemniaki do woreczka i ogrzejcie go w kuchence mikrofalowej. W woreczku powstanie para, dzięki której ziemniaki ugotują się równomiernie do miękka. Do woreczka wejdą aż 4 wielkie ziemniaki. Woreczek może by być wielokrotnie wykorzystywany i można go prać w pralce. Oprócz superszybkiego gotowania ziemniaków woreczek jest idealny do gotowania kukurydzy, marchwi i innych warzyw. Inne zastosowanie woreczka to opiekanie w nim chleba, czy tortilli. Ponadto gotowanie w tym cudownym woreczku jest oparte na zasadzie parowania, co jest bardzo zdrowe. Tajemnica tego procesu tkwi w unikalnej strukturze izolacji utworzonej z bawełny i poliestru. Ten produkt jest idealny do użycia w pośpiechu.

Jest to świetny produkt dla wszystkich, którzy uwielbiają ziemniaki i inne gotowane warzywa, czy chrupiące pieczywo, ale nie lubią na nie czekać. Potato Express jest najszybszym i najprostszym sposobem na perfekcyjne ugotowanie ziemniaków w kuchence mikrofalowej. Z tym magicznym woreczkiem gotowanie ziemniaków stanie się zabawą! Zaoszczędźcie czas gotowania ziemniaków, czy innych warzyw z tym specjalnym woreczkiem, który należy tylko umieścić w kuchence mikrofalowej.

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji

Menu

Zadzwoń +48 22 295 36 44

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.