NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Największe raje dla bakterii w naszych domach

Jeśli oczekujesz, że na szczycie najbrudniejszych miejsc w domu jest bezspornie WC, jesteś w błędzie. Toaleta nie jest największą oazę brudu i bakterii. Najgorsze można znaleźć gdzie indziej… np. w kuchni.

Największe raje dla bakterii w naszych domach

Problemy w kuchni Na pierwszy rzut oka może się nie wydawać, że kuchnia ma milion bakterii. Niestety, tak jest. Ogromne ilości mikroorganizmów, które mogą powodować różne problemy zdrowotne, czają się w każdym zakątku kuchni. Zlew i gąbka są jednymi z najlepszych „schronień“ dla bakterii. Dlatego staraj się utrzymać czysty zlew i gąbki dokładnie zdezynfekować i zmieniać często. Podobnie, należy dokładnie umyć po każdym krojeniu deskę i często parć wykorzystanie ścierki kuchenne.

Uchwyty Uchwytom w domu zwykle nie poświeca się bardzo dużo uwagi, ale są popularnym miejsem dla bakterii. Zanieczyszczenia gromadzone są na nich z każdym otwarcem lub zamknięciuem drzwi. Taki uchwyt na klamce w toalecie lub lodówce są jednym z tych, w których będzie można znaleźć mnóstwo niechcianych mikroorganizmów. Podczas czyszczenia pewnością nie zapominaj o takich szczegółach, jak klamki. Jeśli regularnieje czyściszm potencjalne zagrożenie dla zdrowia jest znacznie zmniejszone

Łazienka nie jest niewiniątkiem Innym kandydatem do nazwy „raj dla bakterii“ jest również łazienka. W szczególności, gdy jest ona połączona z WC. Wystarczy tylko jedno spuszczenie wody, a jeśli wcześniej nie zamkniesz pokrywę toalety krople rozpraszą w całym pomieszczeniu. Potem można sobie wyobrazić, gdzie skończą mikroskopijne cząstki zawartość Twojej toalety. We szparach wokół wanny, umywalki lub pojedynczymi płytkami gdzie gromadzią się różnego rodzaju stworzenia, które mogą powodować poważne problemy zdrowotne. Zwracają wystarczając dość uwagi ma mycia i dezynfekcjie wanien, umywaklek i toalet zniwelujesz ryzyko.

Klawiatura I RESZTA Klawiatura i myszy na pierwszy rzut oka „wygladają“ niewinnie, ale w rzeczywistości ukrywają liczne bakterie i zanieczyszczenia. Jeśli w domu urzytkuje komputer wielu członków rodziny, możedsz na klawiaturze i myszy znaleźć wiele rzeczy. Podczas pracy z komputerem, należy więc przestrzegać pewnych zasad – po pierwsze, konieczne jest, aby zachować czystość klawiatury i myszy za pomocą regularnego czyszczenia. Ponadto, przed i po pracy z komputerem umyć ręce i unikać jedzenia podczas korzystania z komputera.

Przede wszystkim czyste toalety Paradoksem jest, że według wielu badań, nasze toalety są w istocie jednym z najczystszych miejsc w domu. Jest tak głównie dlatego, że jakoś podświadomie uważamy WCm za brudne, a tym samym jego czyszczenie i dezynfekcja jest częsta.

Więc jeśli chcesz, aby zapewnić czystość w domu, staraj się zwracać uwagę na te miejsca ryzyka. Mimo, że wszystkie bakterie i mikroorganizmy w gospodarstwie domowym nie możesz zniszczyć i nie jest to pożądane, dobrze jest wiedzieć, gdzie ukrywają się ich stada.

sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.