NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Mleć i mleć

Można by pomyśleć, że mlenie niektórych produktów nie jest problematyczne. Weźmiesz robota, wsypiesz konkretne składniki, zakręcisz głowicą i gotowe. Mleć mozna inaczej. W ręcznych młynkach jest pewien urok, naprzykład to, że nie zajmuje dużo miejsca i łatwo się je czyści. Mielić można jedzenia: mięso, pieczywo , kawę lub przyprawy. Zyskasz niedparty aromat, który rozniesie się po całej okolicy, tylko gdy zaczniesz mielić. Spróbuj sprzawdzic co jestes w stanie umielić na tym młynku.

Mleć i mleć

Kupiona bułka tarta nie smakuje tak samo. Jest to idealne rozwiązanie, aby zrobić swoją własną, pięknie pachnącą. Do tego będzie pasował młynek do bułki tartej. Specjalne bębenki w tym młunku pozwalają zmielić dużo więcej. Naprzykład z nim można zmielic warzywa, na wielkie paseczki czy orzechy.

Młynków do przypraw jest cała masa. Można wybrać pomiędzy grawitacyjnym elektryczny, elektrycznym czy mechanicznym. Przyjemny zapach kawy możn zintensyfikować tym, że umieli się ziarenka kawy w domu. Można pamiętacie jeszcze stare młynki naszych babć, które tworzyły wyjatkowa atmosferę. Z każdym zakręceniem korbki młynka roznosił się zapach w zdłuż i szerz. Nostalgiczną atmosferę możecie stworzyć dzięki temu, że kupicie podobny młynek do przyrządzenia pachnącej kawy. I na koniec nie można zapomnieć o przygotowaniu mięsa. Mielenie mięsa w domowych warynkach, jest marzeniem nie jednego z nas. Masz taką możliwość, wybierz kawałki mięsa, które chcesz zmielić. Dzięki tem przygotujesz wspaniałą pieczeń i będziesz wiedział z czego się składa. Żołądek zasłużył na to co najlepsze.

Z tymi wspaniałymi pomocnikami można łatwo przygotować pachnący i smaczny posiłek, gdy tylko masz na to ochotę.

sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.