NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Sprzatajcie łatwo i skutecznie z pomocnikiem Swivel Swipper

Czyszczenie podłóg jest jedną z najmniej lubianych czynności, ale niestety trzeba to robić regularnie. Dzisiejsza nowoczesna era oferuje nam szereg wynalazków i gadżetów nawet w dziedzinie sprzątania. Jeśli mamy możliwość tę nielubianą pracę uprościć, to dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić? Nie ma nic gorszego niż sprzątanie przy pomocy złych narzędzi.

Sprzatajcie łatwo i skutecznie z pomocnikiem Swivel Swipper
Cena:

80,05 zł

Oszczędzisz 43% z ceny

80,05 zł
niedostępne
Pilnowanie dostępności

Jeśli nienawidzicie mieć brudną podłogę teraz skończycie z tym raz na zawsze! Przy każdym zabrudzeniu już nie musicie wyciągać niepraktyczny i ciężki odkurzacz, który co więcej zabiera Wam bardzo dużo miejsca. Wymieńcie go na bezprzewodowy elektryczny mop Swivel Sweeper, z którym osiągniecie lepsze efekty w sprzątaniu i to w bardziej prosty sposób.

Ten genialny pomocnik jest bardzo poręczny, lekki a przy tym maksymalnie efektowny. Działa na prostej zasadzie – w dolnej części mopa obracają się rolki i szczotki obrotowe, które perfekcyjnie zbierają brud i kurz. Jest to nowa technologia czyszczenia podłóg, pożądany efekt gwarantowany. Mop dzięki silnej mocy ssania i obrotowym szczotkom wyczyści nawet najmniej dostępne miejsca.

Mop ma wydłużoną tyczkę, dzięki czemu już nie musicie się schylać przy sprzątaniu i zaoszczędzicie sobie bólu pleców. Co więcej przy sprzątaniu nie będą Wam przeszkadzać już żadne kable, bo mop Swivel Sweeper jest bezprzewodowy i na jednym naładowaniu akumulatora działa aż 45 minut. Potem można bardzo łatwo i szybko naładować akumulator znowu. Śmieci z mopa bardzo łatwo usuniecie i to bez kontaktu z nimi. Wytrzymały materiał gwarantuje długą żywotność sprzętu. *Bezprzewodowy mop nie waży nawet 1 kg** co oznacza, że bez problemu mogą go używać dzieci i osoby starsze. Mop możecie użyć do czyszczenia różnych powierzchni – od drewnianej podłogi, płytek do linoleum.

Utrzymanie w czystości dywanu, albo podług nie jest łatwe. Wybierz bezprzewodowy mop Swivel Sweeper, który gwarantuje szybką i łatwą manipulację. Niepotrzebny kabel nie będzie się Wam już plątał między nogami i nie będzie ograniczał ruchów, dzięki czemu w przeciągu chwili będzie posprzątane.

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.