info@xdomowo.pl

Sprzatajcie łatwo i skutecznie z pomocnikiem Swivel Swipper

Czyszczenie podłóg jest jedną z najmniej lubianych czynności, ale niestety trzeba to robić regularnie. Dzisiejsza nowoczesna era oferuje nam szereg wynalazków i gadżetów nawet w dziedzinie sprzątania. Jeśli mamy możliwość tę nielubianą pracę uprościć, to dlaczego nie mielibyśmy tego zrobić? Nie ma nic gorszego niż sprzątanie przy pomocy złych narzędzi.

Sprzatajcie łatwo i skutecznie z pomocnikiem Swivel Swipper
Cena:

93,00 ZŁ 135,40 ZŁ

Oszczędzisz 31% z ceny

93,00 ZŁ 135,40 ZŁ

niedostępne

Pilnowanie dostępności

Jeśli nienawidzicie mieć brudną podłogę teraz skończycie z tym raz na zawsze! Przy każdym zabrudzeniu już nie musicie wyciągać niepraktyczny i ciężki odkurzacz, który co więcej zabiera Wam bardzo dużo miejsca. Wymieńcie go na bezprzewodowy elektryczny mop Swivel Sweeper, z którym osiągniecie lepsze efekty w sprzątaniu i to w bardziej prosty sposób.

Ten genialny pomocnik jest bardzo poręczny, lekki a przy tym maksymalnie efektowny. Działa na prostej zasadzie – w dolnej części mopa obracają się rolki i szczotki obrotowe, które perfekcyjnie zbierają brud i kurz. Jest to nowa technologia czyszczenia podłóg, pożądany efekt gwarantowany. Mop dzięki silnej mocy ssania i obrotowym szczotkom wyczyści nawet najmniej dostępne miejsca.

Mop ma wydłużoną tyczkę, dzięki czemu już nie musicie się schylać przy sprzątaniu i zaoszczędzicie sobie bólu pleców. Co więcej przy sprzątaniu nie będą Wam przeszkadzać już żadne kable, bo mop Swivel Sweeper jest bezprzewodowy i na jednym naładowaniu akumulatora działa aż 45 minut. Potem można bardzo łatwo i szybko naładować akumulator znowu. Śmieci z mopa bardzo łatwo usuniecie i to bez kontaktu z nimi. Wytrzymały materiał gwarantuje długą żywotność sprzętu. *Bezprzewodowy mop nie waży nawet 1 kg** co oznacza, że bez problemu mogą go używać dzieci i osoby starsze. Mop możecie użyć do czyszczenia różnych powierzchni – od drewnianej podłogi, płytek do linoleum.

Utrzymanie w czystości dywanu, albo podług nie jest łatwe. Wybierz bezprzewodowy mop Swivel Sweeper, który gwarantuje szybką i łatwą manipulację. Niepotrzebny kabel nie będzie się Wam już plątał między nogami i nie będzie ograniczał ruchów, dzięki czemu w przeciągu chwili będzie posprzątane.

Wyświetl informacje tego produktu
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji

Menu

Zadzwoń +48 22 295 36 44

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w ramach świadczenia usług. Możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.