NATYCHMIAST WYSYŁAMY! dostarczenie w ciągu 3 dni    

shopinfo@xdomowo.pl

Ice Cream Maker maszynka do lodów

Ice Cream Maker maszynka do lodów

70,60 zł
niedostępne
Pilnowanie dostępności

Opis

Jesteś miłośnikiem lodów, lub chcesz zaskoczyć swoją rodzinę? Z tą maszynką do lodów może się nawet stać z Ciebie lodowy smakosz i kucharz!

Pozwala na wykonanie swoich ulubionych lodów w krótkim czasie. Nie musisz już zatem biegać do najbliższego supermarketu! Swoje ulubione lody np. kremowe, owocowe, czy sorbet możesz mieć zawsze w domu!

Jest to absolutnie proste i łatwe, wszystkie ulubione produkty dajcie do maszynki, wciśnijcie przycisk i na 20 minut dajcie pracować robotowi za was! W wyniku czego powstaną delikatne pyszne lody bez konserwantów i sztucznych aromatów.

Nice-Ice będzie nie tylko wielkim pomocnikiem w domu, ale dzięki zabawnym kubeczkom będzie także wielkim przyjacielem waszych dzieci.

  • Materiał: Plastik
  • Wymiary: maszynka – wysokość 17 cm, średnica 12 cm; gałkownica – długość 18 cm; kubeczki 7×11×10 cm
  • Kolor: różowy, żółty, biały, pomarańczowy
  • Zawartość opakowania: 1× maszynka, 1× gałkownica do lodów, 1× instrukcja obsługi (w tym dodatkowe przepisy), 3× kubeczki do lodów z łyżeczkami
  • Zasilanie: 230V – 50Hz 4W
sticky01

reklamacja bez obaw

Zadzwoń do nas,
a my po towar przyjedziemy
ZA DARMO

Więcej informacji
sticky02

30 dni na ZWROT PIENIĘDZY

Odbiór towaru
ZA DARMO

Więcej informacji
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do prawidłowego działania,dalszym przeglądaniem strony zgadzasz się na ich dalsze używanie. Dowiedz się więcej o konfiguracji tutaj.